Cebeci Şehitliği Ziyaret Edildi
tusag, türkiye şehit aileleri vakfı, türkiye şehit aileleri ve gaziler vakfı, gaziler vakfı, türkiye gaziler vakfı
19763
post-template-default,single,single-post,postid-19763,single-format-standard,bridge-core-2.4.1,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-18916,elementor-page elementor-page-19763

Cebeci Şehitliği Ziyaret Edildi

Çanakkale Deniz Savaşı’nı Anmak Etkinliği kapsamında Anıtkabir’de Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını andıktan sonra vakıf yöneticilerimiz Cebeci Şehitliği’ni ziyaret etti. TUSAG Vakfı yöneticileri, şehitlik ziyaretinde dualar ederek şehitlerimizi andı. Cebeci Şehitliği’nde düzenlenen törene TUSAG Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Cebeci Şehitliği’ndeki anma törenine kahraman şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz katıldı. Vakıf yöneticilerimiz, şehit aileleri ve gazilerimiz ile bir araya gelerek sohbet etti. Çanakkale Deniz Savaşı’nın yıldönümü vesilesiyle vakfımız ve Türk halkı bir kez daha o büyük mücadelenin kahramanı şehit ve gazilerimize dualar etti. Cebeci Şehitliği’ndeki tören neticesinde bu topraklar için şehit olan tüm asker ve polisler için dualar edildi.