Bilkent Rehabilitasyon; Şehit ve Gazi Ailelerine piknik düzenledi
tusag, türkiye şehit aileleri vakfı, türkiye şehit aileleri ve gaziler vakfı, gaziler vakfı, türkiye gaziler vakfı
19782
post-template-default,single,single-post,postid-19782,single-format-standard,bridge-core-2.4.1,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-18916,elementor-page elementor-page-19782

Bilkent Rehabilitasyon; Şehit ve Gazi Ailelerine piknik düzenledi

Bilkent Üniversitesi Rehabilitasyon Merkezi’nde şehit ve gazi ailelerine yemek verildi. Yemek organizasyonu, Türkiye Küçükbaş Hayvancılığı Çobanlar Birliği tarafından vakfımız adına düzenlendi. Etkinlikte şehitlerimizin aileleri ile gazilerimiz bir araya gelerek sohbet etme fırsatı buldu. Vakfımız yöneticilerinin de iştirak ettiği organizasyon, şehit ailelerine ve gazilerimize moral oldu.

Türkiye Küçükbaş Hayvancılığı Çobanlar Birliği’nin Başkanı Bülent Yaşar, şehit aileleri ve gazilerimizin her zaman yanında olduğunu söyledi. Başkan Yaşar’ın içten ifadeleri ailelerimizi ve vakfımızı memnun etti. TUSAG Vakfı olarak bizler de ülkemizin gelişmesi, üretim için çaba sarf eden, vatanımızı seven her topluluğun yanında olacağız.