Arsa Çankaya Şehit ve Gazi Ailelerimize arsa dağıtıyor
tusag, türkiye şehit aileleri vakfı, türkiye şehit aileleri ve gaziler vakfı, gaziler vakfı, türkiye gaziler vakfı
19773
post-template-default,single,single-post,postid-19773,single-format-standard,bridge-core-2.4.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-18916,elementor-page elementor-page-19773

Arsa Çankaya Şehit ve Gazi Ailelerimize arsa dağıtıyor

Konut kooperatifi Arsa Çankaya, ihtiyaç sahibi olan şehit aileleri ve gazilerimize kooperatif bünyesinde arsa dağıtımı gerçekleştirdi. Kahraman şehitlerimizin emaneti aileleri ve kahraman gazilerimizin her türlü sorununu çözmek için el ele vermeye, büyümeye devam ediyoruz. İş dünyasının, üretimin önde gelen isimlerinin yardımlarıyla ailelerimizin sorunlarını hep birlikte çözüyoruz. Bu noktada vatansever her kuruluşumuzun, birliğimizin az çok demeden ellerinden geleni yapması şehitlerimizin bizlere emaneti ailelerinin ve gazilerimizin yüzlerini güldürmesiyle sonuçlanmakta.

Arsa Çankaya, 2016 yılında temeli atılan kooperatifin 2020 yılında şehit ve gazi ailelerine teslim edileceğini ifade etti.